باغ در شهریار,باغ ویلا در شهریار,باغچه در شهریار,املاک شاد شهریار

http://shadmelk.com/

مسئولیت جالب توجه سعید محمد در دولت رئیسی

مسئولیت جالب توجه سعید محمد در دولت رئیسی پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵ کد مطلب: 771950 به اعتقاد کارشناسان، سعید محمد با توجه به سوابق خوب در عرصه سازندگی و اجرایی، می تواند منشا تحولات بزرگ اقتصادی و عمرانی در مناطق محروم کشور شود. گروه سیاسی جهان نيوز: از چندی قبل که آیت الله رئیسی در اقدامی قابل تحسین و راهبردی اعلام کرد که برای استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان استاندار ویژه منصوب خواهد کرد، گمانه زنی های درباره گزینه های استانداری این دو استان مهم و محروم کشور آغاز شد.به گزارش جهان…

how to create a dropdown menu tutorial
مسئولیت جالب توجه سعید محمد در دولت رئیسی
درباره ملک :

مسئولیت جالب توجه سعید محمد در دولت رئیسی

پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 771950
به اعتقاد کارشناسان، سعید محمد با توجه به سوابق خوب در عرصه سازندگی و اجرایی، می تواند منشا تحولات بزرگ اقتصادی و عمرانی در مناطق محروم کشور شود.
مسئولیت جالب توجه سعید محمد در دولت رئیسی
گروه سیاسی جهان نيوز: از چندی قبل که آیت الله رئیسی در اقدامی قابل تحسین و راهبردی اعلام کرد که برای استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان استاندار ویژه منصوب خواهد کرد، گمانه زنی های درباره گزینه های استانداری این دو استان مهم و محروم کشور آغاز شد.

به گزارش جهان نيوز، این گمانه زنی ها در حالی بود که حتی اخباری از استاندار شدن محسن رضایی در خوزستان با اختیارات ویژه در فضای مجازی مطرح شد.

در همین حال در حالیکه اخبار زیادی از عدم حضور سعید محمد در کابینه دولت رئیسی منتشر شده به نظر می رسد که او می تواند اصلی ترین گزینه برای استانداری سیستان و بلوچستان باشد.

به اعتقاد کارشناسان انتصاب استانداران ویژه در استان های همانند خوزستان و سیستان و بلوچستان که امکان حضور در هیات دولت را نیز خواهند داشت، امیدواری های زیادی را برای تحول عمرانی و اقتصادی مناطق محروم کشور ایجاد کرده است.

به اعتقاد کارشناسان، سعید محمد با توجه به سوابق خوب در عرصه سازندگی و اجرایی، می تواند منشا تحولات بزرگ اقتصادی و عمرانی در سیستان و بلوچستان شود.


لازم به ذکر است که سیستان و بلوچستان با توجه موقعیت جغرافیایی خاص و داشتن ظرفیت های بزرگی همچون بندر بزرگ و استراتژیک چابهار، ظرفیت ترانزیت بین المللی، معادن کم نظیر و همسایگی با دو بازار بزرگ پاکستان و افغانستان در صورت جهش عمرانی علاوه بر فاصله گرفتن از محرومیت های تاریخی، می تواند سبب تحولات بزرگ در حوزه اقتصادی شرق کشور نیز شود.