باغ در شهریار,باغ ویلا در شهریار,باغچه در شهریار,املاک شاد شهریار

http://shadmelk.com/

اخبار و مقالات

اخبار و مقالات

how to create a dropdown menu tutorial
اجرای سمپاشی درختان و گل و گیاه در شهریار و غرب تهران
درباره ملک :


اجرای عملیات سمپاشی و افت کشی به درختان و گل و گیاه در محدوده شهریار، ملارد ،صفادشت، تهران، کرج و رباط کریم با گروهی  و اکیپی متخصص و مجرب در امر باغبانی و کشاورزی با مشاوره رایگان در خحدمت هوطتنان عزیز و گرامی میباشد .با ما دیگر نگران نگهداری و رسیدگی به باغ و ویلای خود نباشید. رمضانی 09383071887

- 09196550993

سمپاشی در شهریار سمپاچی در غرب تهران,سمپاشی در ملارد,سمپاشی در کرج,سمپاشی در رباط کریم,سمپاشی درختان در تهران تصاویر بیشتر / قیمت
چرا رانندگان می بایست بیمه شخص ثالث داشته باشند?
درباره ملک :

بيمه اتومبیل        کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974
بطور كلي بيمه اتومبيل جبران كننده خسارتهاي ناشي از حوادث رانندگي وارد به اتومبيل و نيز سرنشينان آن و اشخاص ثالث مي باشد . بنابراين بيمه هاي اتومبيل را مي توان به سه گروه تقسيم كرد:

بيمه نامه شخص ثالث: جبران خسارت وارده به اشخاص ثالث شامل : خسارتهاي مالي و خسارتهاي جاني
تعهدات سرنشين: جبران خسارت وارده به سرنشينان اتومبيل مورد بيمه
بيمه نامه بدنه اتومبيل: جبران خسارات وارد به اتومبيل مورد بيمه .

تعاريف و اصطلاحات مربوط به بيمه اتومبيل:

بيمه گر : شركت بيمه.
بيمه گذار : مشتري بيمه.
شخص ثالث : افرادي كه از سوي بيمه گذار يا راننده مورد مخاطره قرار مي گيرند.
سرنشين : اشخاص سوار بر اتومبيل مورد بيمه .
مورد بيمه : اتومبيلي كه بيمه مي شود.
بيمه بدنه : تعهدات شركت بيمه در مورد خسارتهائي كه به اتومبيل بيمه گذار وارد مي شود.
تعهد مالي (خسارات مالي) : خسارتهاي وارد به افراد ثالث كه در تعهد شركت بيمه است.
تعهد جاني (خسارات بدني) : خسارتهائي ناشي از آسيب بدني افراد ثالث كه در تعهد شركت بيمه مي باشد.
 
معرفي بيمه شخص ثالث:

بيمه شخص ثالث همانگونه كه از نام آن مشخص مي گردد، خسارتهاي وارد به اشخاص ثالث را پوشش مي دهد و چون با عنوان اتومبيل مطرح مي شود پس خسارتهايي كه رانندگان اتومبيل به افراد ثالث و اموال آنها وارد مي نمايند ، بيمه شخص ثالث اتومبيل نام دارد.

شخص ثالث به كليه افرادي مي گويند كه در هنگام رانندگي ممكنست به آنها برخورد نمائيم.
البته بعضي اشخاص ثالث تلقي نمي شوند ، مثل : مالك ، بيمه گذار ، راننده و وابستگان اوليه و افراد تحت تكفل آنها مثل پدر ، مادر ، همسر ، فرزند و فرزندان آنها و اجداد و ساير افراد تحت تكفل. (بجز خواهر و برادر)

 طبق ماده 1 قانون شخص ثالث همه كساني كه اقدام به رانندگي مي نمايند ملزم به خريد بيمه شخص ثالث مي باشند.

    کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974  
انواع پوششهاي بيمه شخص ثالث:در اين نوع بيمه نامه 2 نوع خسارت جبران مي شود:

الف) خسارتهاي وارد به اموال افراد ثالث كه خسارت مالي ناميده مي شود و جبران كننده خسارت وارده به وسائل منقول و غيرمنقولي است كه با اتومبيلي بيمه شده برخورد نموده و آسيب ديده است.

ب‌) خسارتهاي وارد به جان افراد ثالث كه خسارت جاني يا بدني ناميده مي شود و شامل فوت ، نقص عضو و هزينه هاي پزشكي ناشي از حادثه با مورد بيمه مي باشد.

پس بيمه نامه شخص ثالث داراي دو پوشش مالي و جاني است كه جبران اين خسارتها حداكثر مطابق رقمهاي ذكر شده در بيمه نامه از سوي شركت بيمه قابل جبران مي باشد.


 توضيح 1 : طبق مقررات اعلام شده از سوي قوه قضائيه و مصوبات شوراي عالي بيمه تعهدات مالي و جاني بيمه شخص ثالث به شرح زير مي باشد :

1- تعهدات مالي حداقل 000/000/10 ريال .

تعهدات جاني فوت و نقص عضو كامل هر نفر 000/000/350 ريال .
بر مبناي قيمت 100 شتر در ماه عادي و3/1(133) شتر در ماه حرام محاسبه گرديده است. (چنانچه حادثه و فوت هر دو در ماه حرام باشد سقف ديه كامل يك مرد مسلمان از 100 شتر به 3/1(133) افزايش مي يابد.)

 توضيح 2 : ماههاي حرام عبارتند از محرم ، رجب ، ذيقعده و ذيحجه مي باشد.

 توضيح 3 : از آنجا كه براي تعيين ميزان ديه ، شتر مورد محاسبه قرار مي گيرد ، مقصرين حادثه در هنگام انتخاب نوع ديه بايستي شتر را كه بعنوان معيار محاسبه ديه در بيمه نامه معين گرديده  انتخاب نمايند.

 توضيح 4 : در هر حادثه ممكن است سرنشينان اتومبيل بيمه شده نيز دچار حادثه شوند كه تحت پوشش بيمه سرنشين قرار مي گيرند و براي سهولت كار بيمه سرنشين نيز در كارت بيمه شخص ثالث صادر مي شود و نيازي به پرداخت حق بيمه اضافي نيست.

 توضيح 5 : كوپنهاي بيمه : در بيمه شخص ثالث همانگونه كه در تصوير آن مشاهده مي شود ، 4 كوپن قابل برش وجود دارد كه در هر حادثه هنگام استفاده از بيمه نامه يكي از كوپنها جدا شده و به شركت بيمه تحويل مي شود.

شركت بيمه نيز در پايان دوره بيمه براي تمديد بيمه نامه مشخصات بيمه نامه قبلي و كوپنهاي باقيمانده آنرا ملاك عمل قرار مي دهد و بر اساس ميزان تعهدات و تعداد كوپنهاي موجود در بيمه نامه و تخفيفات سالهاي قبل نرخ و تعرفه را اعمال مي نمايد.

 توضيح 6 : نرخ حق بيمه : نرخ حق بيمه اتومبيل در بخش راهنماي خريد بيمه توضيح داده شده است كه طبق قانون تخفيف عدم خسارت يا جريمه تعدد خسارت و يا جريمه نداشتن بيمه قبلي در نرخ هاي مصوب اعمال مي گردد.

 توضيح 7 : چگونگي خريد بيمه نامه و اعلام خسارت : اين توضيحات نيز در بخش راهنماي خريد بيمه و راهنماي دريافت خسارت تعريف شده است.

 توضيح 8 : برچسب بيمه شخص ثالث : طبق هماهنگي بعمل آمده في مابين راهنمائي و رانندگي و شركتهاي بيمه مقرراست كه كليه دارندگان اتومبيلهاي داراي بيمه نامه شخص ثالث در هنگام خريد بيمه يك برچسب شخص ثالث نيز دريافت نموده و روي اتومبيل خود نصب نمايندتا نيروي انتظامي با رؤيت آن متوجه دارا بودن بيمه نامه اتومبيل مذكور شده و موجب توقف آن نگردد.    کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974

تصاویر بیشتر / قیمت
اجاره روزانه سوئیت در تالش
درباره ملک :
مسافرخانه تالش  ,اجاره خانه روستایی در تالش , مهمانسرا تالش , ویلای ارزان در تالش  اتاقک تالش

سوئیت 50 متری تک خواب بصورت مبله با سرویس و اشپزخانه با حیاط ماشین رو در بهترین نقطه تالش بصورت روزانه و کوتاه مدت اجاره داده میشود

شماره تماس : 09392510772 مهرداد فرخی طولا رود

 

,کلبه چوبی در تالش , اجاره ویلا در ییلاق تالش  ,اجار ویلا در تالش

تصاویر بیشتر / قیمت
چرا باید بیمه تکمیلی درمان داشته باشیم ؟
درباره ملک :

چرا باید بیمه تکمیلی درمان داشته باشیم

یکی از هزینه هایی که همیشه در خانواده وجود دارد، هزینه های مرتبط با سلامت و مسائل پزشکی هست. همیشه هم این هزینه ها ناشی از یک بیماری یا حادثه نیستند. برخی از این هزینه ها مانند زایمان، یک هزینه خوشایند هستند که اتفاقاً از آن ها استقبال هم می کنیم.کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974

به گزارش افکارنیوز، هر سرپرست خانواده ای می داند که گردش درآمد و هزینه در یک خانواده باید به صورت منظم پیش برود تا بتواند با تعادل ایجاد شده در هزینه و درآمد، با آرامش اقتصادی امورات خانواده تحت سرپرستی خود را پیش ببرد. یکی از هزینه هایی که همیشه در خانواده وجود دارد، هزینه های مرتبط با سلامت و مسائل پزشکی هست. همیشه هم این هزینه ها ناشی از یک بیماری یا حادثه نیستند. برخی از این هزینه ها مانند زایمان، یک هزینه خوشایند هستند که اتفاقاً از آن ها استقبال هم می کنیم. یا وقتی به توصیه پزشکان هر سال تحت آزمایشات پزشکی قرار می گیریم، اتفاق خوبی است تا بدانیم که سیستم بدنی ما تنظیم هست یا خیر. و بتوانیم جلوی بروز بیماری را جلوتر بگیریم.

اما پرداخت این هزینه ها، از عهده هر شخصی بر نمی آید و همیشه باید از یک بیمه برای پرداخت آن ها کمک گرفت. اولین گزینه استفاده از دفترچه بیمه خدمات درمانی یا بیمه تأمین اجتماعی است. اخیراً هم سازمان بیمه سلامت ایرانیان تأسیس شده که بدون اینکه جایی شاغل باشید می توانید درخواست دفترچه بیمه سلامت ایرانیان کنید و از این دفترچه هم هنگام مراجعه به بیمارستان، کلینیک یا مراکز درمانی استفاده کنید.

اما مسئله مهم این است این دفترچه ها فقط در بیمارستان های دولتی پوشش مناسبی دارند و کمتر بیمارستان خصوصی این دفترچه ها را قبول می کند و از طرف دیگر، برخی دیگر از خدمات مثل آزمایشگاه، سونوگرافی یا رادیولوژی و امثال اینها هم با دفترچه خیلی به صرفه نیست چون درصد کمی از هزینه را پوشش می دهند.

بنابراین راهکار خوبی که در این زمینه وجود دارد، استفاده از بیمه تکمیلی درمان برای جبران هزینه های پزشکی است. برای خرید بیمه تکمیلی معمولاً دو راهکار وجود دارد:

 1. بیمه تکمیلی گروهی. اگر در سازمان یا شرکت بزرگی شاغل هستید، معمولاً شرکت ها به صورت گروهی با یک شرکت بیمه قرارداد می بندند و شما می توانید با ثبت نام در بیمه تکمیلی، هم خود و هم خانواده تان را تحت پوشش قرار داده و با خیال راحت هزینه های درمان را از بیمه تکمیلی اداره و شرکت خود دریافت کنید.
 2. خرید 
  سامان. در صورتی که شغل آزاد دارید و امکان بیمه شدن به صورت گروهی را ندارید، خوشبختانه راهکار خوبی توسط بیمه سامان پیش بینی شده است. شما می توانید خودتان و اعضای خانواده را تحت پوشش بیمه تکمیلی خانواده سامان قرار دهید. کافی است که با  بیمه سامان تماس بگیرید و از کارشناس بیمه درمان بیمه سامان بخواهید که به شما مشاوره داده و بتوانید بر اساس جدول بیمه تکمیلی ارائه شده بهترین بیمه تکمیلی موجود را برای خودتان انتخاب کنید.کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974

داشتن بیمه تکمیلی به شما این اطمینان را می دهد که مجبور نخواهید بود هزینه زیادی را در آینده برای درمان بیماری ها بپردازید. از طرفی، نیازی به پس انداز برای این موضوع و برای روز مبادا نیست. بنابراین می توانید منابع مالی خود را برای موضوعات دیگری ذخیره کنید.

از همه مهمتر اینکه وقتی بیمه تکمیل درمان دارید، خدمات درمانی باکیفیت تری را دریافت خواهید کرد چرا که نگرانی بابت پرداخت هزینه های بیمارستانی و عمل های جراحی ندارید. همین موضوع در روند بهبودی تأثیر زیادی خواهد داشت.

اما نکته مهم این است که می بایست در زمانی که در صحت و سلامت هستید نسبت به خرید بیمه تکمیل درمان اقدام کنید. چرا که اگر مشکلی بروز کند این احتمال وجود دارد که شرکت بیمه پیشنهاد بیمه شما را نپذیرد و آن زمان دیر شده باشد. بنابراین لازم است که امروز به این مسئله فکر کنید و حتماً در مورد بیمه های درمانی مناسب با شرایط خود و خانواده تان تحقیق لازم را انجام دهید.کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974

تصاویر بیشتر / قیمت
چرا کارفرمایان باید بیمه مسئولیت کارکنان داشته باشند؟
درباره ملک :

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

 

کارشناس صدور و مشاوره 09124646974 حسین نعمت پور

Bimehsara Com Employer

 

بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان :

عبارت است از مسئولیت مدنی بيمه‌گذار در قبال صدمات بدنی که به علت وقوع حادثه تحت پوشش بیمه در کارگاه به کارکنان وارد شود . در واقع کارفرمایان با خرید بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان در یک حاشیه امنیت کامل در برابر حوادث احتمالی برای کارکنان قرار میگیرند بدین معنی که چنانچه حادثه ای در محل کار رخ دهد و کارفرما مسئول شناخته شود این بیمه نامه با حمایت از کارفرما پس از دریافت رضایت از کارگر یا خانواده ایشان خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد .   

موضوع بیمه:

موضوع بيمه عبارت است از مسئولیت مدنی بيمه‌گذار و یا عوامل اجرایی وی (که مشخصات آنها در بیمه‌نامه و یا الحاقیه آن درج گردیده است) در قبال صدمات بدنی که به علت وقوع حادثه تحت پوشش بیمه در کارگاه (مکان فعالیت) به کارکنان وارد شود.
فعالیت تحت پوشش بیمه : 

فعالیتی است که بر اساس اظهار کتبی بیمه گذار در فرم پیشنهاد بیمه، در کارگاه(مکان فعالیت) انجام میشود.

حادثه موضوع بیمه: 

هر نوع رخدادی که حین یا به مناسبت انجام فعالیت تحت پوشش بیمه در مدت بیمه اتفاق افتاده و موجب وارد آمدن صدمه بدنی به کارکنان و یا فوت آنها شود.

کارکنان : 

افرادی که طبق قانون کار یا سایر قوانین و مقررات کشور به عنوان کارگر یا کارمند بیمه گذار فعالیت می نمایند. در صورتی که مسئولیت عوامل اجرایی بیمه گذار تحت پوشش بیمه قرار گرفته باشد، کارکنان آنها نیز مشمول این تعریف میگردند.

کارگاه : 

محدوده ای که کارکنان حسب درخواست بیمه گذار و به مناسبت انجام فعالیت تحت پوشش بیمه در آن جا انجام وظیفه می نمایند و نشانی آن در شرایط خصوصی بیمه نامه درج شده است. محل استراحت، غذاخوری و نظافت کارکنان و امثال آن که برای استفاده کارکنان ایجاد شده است نیز جزو محل فعالیت محسوب می شود.

صدمه بدنی :

هر نوع صدمه به بدن که بر اساس قانون مجازات اسلامی مشمول دیه و یا ارش بوده و در اثر وقوع حادثه تحت پوشش این بیمه ایجاد شده باشد.

خسارت :

دیه یا ارش ناشی از صدمه بدنی یا فوت کارکنان و همچنین هزینه پزشکی آنها حداکثر تا میزانی که در شرایط خصوصی بیمه نامه تحت پوشش قرار گرفته است، مشروط بر آنکه طبق رای مراجع قضایی، بیمه گذار محکوم به پرداخت آن شده باشد.

 

کلوزها یا پوشش های تکمیلی بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان 

 

دیه یا ارش ناشی از صدمه بدنی یا فوت کارکنان و همچنین هزینه پزشکی از تعهدات اصلی بیمه مسئولیت مدنی کارفرما است اما مجموعه ای از پوشش های تکمیلی یا پیوست وجود دارد که با پرداخت حق بیمه بیشتر میتوان از مزایای آنها بهره مند شد ، این کلوزها یا پوشش های اضافی پیوست عبارتند از :

تصاویر بیشتر / قیمت
چرا پزشکان و پیرا پزشکان میبایست بیمه مسئولیت داشته باشند
درباره ملک :

بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان(کارشناس صدور و استعلام رایگان 09124646974 حسین نعمت پور کد 45007 بیمه سامان)

هر شخص بر اساس نقش اجتماعی خود و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد ممکن است به سایر افراد صدمات جانی یا مالی وارد کند، و فرد در برابر این آسیب وارد شده «مسئول» است؛ و ملزم به جبران خسارت وارد شده است. پزشکان و پیراپزشکان نیز از این قائده مستثنا نیستند و با توجه به شغل و حرفه خود نیازمند بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان هستند. در این بخش قصد داریم به معرفی این بیمه‌نامه بپردازیم.

بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان چیست؟

از انواع بیمه‌های مسئولیت مدنی حرفه‌ای می‌توان به بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان (به مجموعه‌ای از متخصصان که کادر درمانی را تکمیل می‌نمایند، اصطلاحا پیراپزشک گفته می‌شوند) اشاره نمود. در این بیمه‌نامه تمام مسئولیتی که پزشکان و پیراپزشکان در برابر بیماران خود دارند تحت پوشش بیمه‌نامه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان قرار می‌گیرد و چنانچه پزشک و یا پیراپزشک به صورت غیر عمدی یعنی در اثر خطا، اشتباه، غفلت و یا قصور در انجام معالجه، تجویز نادرست، عمل‌های جراحی، باعث صدمات جسمانی، روانی و یا فوت بیمار شود و طبق قانون و نظر مراجع ذیصلاح مقصر و مسئول شناخته شود، بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان آن را جبران خواهد نمود.

خسارت‌های تحت پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

غرامت نقص عضو

درصورتی‌که در اثر اشتباه، غفلت و یا قصور پزشک یا پیراپزشک بیمار دچار نقص عضو شود، بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان موظف به پرداخت خسارت به بیمار است. سقف خسارت مورد تعهد و قابل پرداخت توسط پزشک بیمه‌گذار تعیین می‌گردد.

غرامت فوت

درصورتی‌که در اثر اشتباه، غفلت و یا قصور پزشک یا پیراپزشک بیمار فوت نماید، ورثه مستحق دریافت غرامت فوت از بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان هستند. مبلغ غرامت قابل پراخت معادل مبلغ دیه در ماه‌های عادی و ماه‌های حرام است.

خسارت‌های بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

خسارت‌های خارج از پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان شامل برخی موارد خاص نمی‌شود؛ اگر تحت این شرایط خاص، قصور و اشتباه پزشک یا پیراپزشک باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای بیمار شود، بیمه مسئولیت آن را نمی‌پذیرد و مسئولیت آن به عهده پزشک است. این شرایط و موارد عبارتند از:

اقدامات خارج از تخصص:

انجام هر اقدامی خارج از حدود وظایف شغلی و صنفی و همچنین خسارات‌ ناشی‌ از درمان‌ یا عمل‌ جراحی‌ خارج‌ از تخصص‌ پزشک و پیراپزشک.

 • به عنوان مثال؛ پزشک عمومی اقدام به مداوای دندان بیمار نماید.

استفاده از مواد مخدر و روان‌گردان:

در صورتی که خسارت و صدمه به بیمار در اثر هرگونه‌ معالجه‌، مداوا و یا عمل‌ جراحی‌ توسط پزشک و پیراپزشک در حالتی كه‌ وی‌ از مواد مخدر یا داروهای‌ خواب‌آور و یا مشروبات‌ الكلی‌ استفاده‌ كرده‌ باشد، تحت پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان قرار نمی‌گیرد.

اقدامات غیر قانونی:

غرامت ناشی از هرگونه اقدام از جمله معالجه‌، مداوا و یا عمل جراحی که خارج از ضوابط پزشکی و یا بر خلاف قوانین و مقررات جاری كشور باشد.

 • به عنوان مثال؛ جراحی وازکتومی و توبکتومی در حال حاضر غیر قانی است و در صورتی که این عمل صورت بگیرد و در اثر آن صدمه‌ای به بیمار وارد شود، خارج از پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان است.

تشعشات هسته‌ای:

هر خسارتی که در اثر تشعشات یونیزه کننده یا رادیو اکتیو و پرتوهای انرژی هسته‌ای باشد مگر اینکه استفاده از این قبیل مواد برای معالجه بیمار و بخشی از روند درمان باشد.


عدم‌النفع:

غرامت ناشی‌ از دعاوی‌ اشخاص‌ ثالث‌ در خصوص‌ عدم‌النفع‌.

 • به عنوان مثال؛ اگر بیمار در اثر اقدامات و معالجه پزشک و یا پیراپزشک، موقعیت شغلی خود را از دست داده و متضرر شده باشد.

بیهوشی خارج از مراکز مجاز:

غرامت‌ ناشی‌ از هرگونه‌ بیهوشی‌ عمومی‌ كه‌ خارج‌ از درمانگاه‌ یا بیمارستان‌ انجام‌ شده‌ باشد.

اقوام درجه یک:

غرامت‌ ناشی‌ از انجام‌ معالجه‌، مداوا و یا عمل‌ جراحی‌ نسبت‌ به‌ منسوبین‌ درجه‌ یك‌ (سببی‌ و نسبی‌).

به عنوان مثال؛ اگر پزشکی اقوام درجه اول خود را مورد مداوا قرار دهد و در اثر آن خسارتی بوجود آید تحت پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان قرار نمی‌گیرد.

جراحی‌های زیبایی:

خسارت در اثر انجام‌ هرگونه مداوا، معالجه‌ و یا عمل جراحی‌ به منظور زیبایی صورت گرفته باشد‌.

محاسبه بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

(کارشناس صدور و استعلام رایگان 09124646974 حسین نعمت پور کد 45007 بیمه سامان)

نحوه محاسبه حق بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

مهم‌ترین فاکتور و معیار محاسبه حق بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان 4 دسته است:

 • نرخ بیمه بر اساس نوع تخصص و حوزه فعالیت پزشک یا پیراپزشک
 • سابقه عدم خسارت و سابقه طبابت
 • رزیدنت پزشکی و دانشجوی پیراپزشکی
 • پوشش افزایش مبلغ دیه جاری مندرج در بیمه‌نامه

نوع تخصص و حوزه فعالیت پزشک یا پیراپزشک

شرکت‌های بیمه برای محاسبه نرخ حق بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان ، بر اساس تخصص و گرایش‌های مختلف، پزشکان و پیراپزشکان را به چند گروه تقسیم نموده‌اند.

طبقه بندی پزشکان شامل دسته‌های زیر است:

 • گروه یک: جراحان متخصص زنان و زایمان، جراحان عمومی، متخصصان بیهوشی، ارتوپدی.
 • گروه دو: جراحان متخصص قلب، مغز و اعصاب، چشم، ترمیمی و پلاستیک، ارولوژی.
 • گروه سه: جراحان متخصص فک و صورت، گوش و حلق و بینی، دندان و لثه، پوست، اطفال و متخصصان پزشکی هسته‌ای.
 • گروه چهار: پزشکان متخصص غیر جراح و جراحانی که به دلایلی عمل جراحی انجام نمی‌دهند مانند دندانپزشکان، پزشکان عمومی و متخصصین اندوسکوپی، رادیولوژی، میکروبیولوژی و داروسازی، متخصص آنکولوژی، فیزیوتراپی، فیزیکی و توان‌بخشی، طب اورژانس و طب سنتی.

طبقه بندی پیراپزشکان نیز به شرح زیر است:

 • گروه یک: ماماهای شاغل در بیمارستان یا درمانگاه ، دندانپزشكان تجربی و بهداشت‌كاران دهان و دندان.
 • گروه دو: كارشناسان ارشد بیهوشی و تكنسین های بیهوشی ، كارشناسان فیزیو تراپی ، پرستاران و بهیاران شاغل در كلیه بخش های CCU و ICU و دیالیز ، اورژانس ، سوپروایزر بالینی ، کاردرمانی، تکنسین فوریت‌های پزشکی، كارشناس پرستاری در بخش ارتوپدی، پرستار بخش شیمی درمانی.
 • گروه سه: پرستاران و بهیاران سایر بخش‌ها، تكنسین‌های اتاق عمل، پرستاران و بهیاران اتاق عمل ،سوپروایزر آموزشی، تکنسین‌های سازمان انتقال خون، پرستاران و بهیاران مرکز فوریت‌های پزشکی.
 • گروه چهار: تكنسین‌های رادیولوژی سی تی اسكن و MRI و كارشناسان و تكنسین‌های آزمایشگاه، داروخانه و تكنسین‌های نوارنگاری و CSR و كمك بهیاران و کاردان مامایی و کارشناسان شنوایی سنجی و اپتومتریست (بینایی سنجی)، بهداشت خانواده، فیزیست، بهورز.
 • گروه پنج: ماماهایی كه دارای مطب مستقل هستند.

سابقه عدم خسارت

مانند بسیاری از بیمه‌نامه‌ها، بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان نیز برای هر سال عدم خسارت تخفیف در نظر می‌گیرد و نرخ تخفیف عدم خسارت در شرکت‌های بیمه مختلف متفاوت است.

سابقه طبابت و سوابق کاری پزشکان و پیراپزشکان بر نرخ حق‌بیمه تاثیر مستقیم دارند. به عنوان مثال پزشک یا پیراپزشکی که در طول 10 سال فعالیت خود هرگز دچار خطا و اشتباه نشده است ریسک کمتری را به بیمه‌گر تحمیل می‌نماید، بنابراین حق‌بیمه کمتری نیز پرداخت می‌کند.


رزیدنت پزشکی و دانشجوی پیراپزشکی

دوره دستیاری یا دوره رزیدنسی، دوره‌ای است عملی و تکمیلی در تحصیلات آموزش عالی پزشکان، در این دوره شخص رزیدنت به فراگیری و آموزش بالینی یا عملی مبانی و گرایش‌های تخصص خود مشغول می‌شود. طی این دوره پزشک متخصص محسوب نمی‌شوند و به دلیل تجربه کمتر نسبت به متخصصان امکان خطا و قصور بیشتری دارند، بنابراین نرخ حق بیمه برای آنها بیشتر است و طی گذراندن دوره 4 ساله‌ی رزیدنتی (در برخی رشته‌ها بیشتر از 4 سال است) هر سال این نرخ کاهش میابد.

در مورد پیراپزشکان نیز دانشجوی دوره پیراپزشکی بودن تاثیر مستقیم بر نرخ حق بیمه پرداختی دارد.

پوشش افزایش مبلغ دیه جاری مندرج در بیمه‌نامه

برخی شرکت‌های بیمه پوششی تحت عنوان افزایش مبلغ دیه جاری مندرج در بیمه‌نامه را ارائه می‌نمایند؛ که در این پوشش پزشک و پیراپزشک می‌تواند سقف پوشش دیه را افزایش داده و پرداخت غرامت بر اساس نرخ دیه سالی که حکم توسط مراجع ذیصلاح اعلام می‌شود باشد.

مدارک و فرآیند پرداخت خسارت بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

حداکثر مدت تشکیل پرونده

فرایند پرداخت خسارت بیمه مسئولیت مدنی پزشکان و پیراپزشکان، با دریافت نامه اعلام خسارت از بیمه‌گذار آغاز می‌شود. اعلام خسارت رخ‌داده باید حداکثر ظرف مدت 5 روز پس از وقوع خسارت صورت گیرد. (این زمان در شرکت‌های مختلف متفاوت است)

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

 • مدارک شناسایی زیان‌دیده
 • اصل پرونده بیمارستانی
 • کپی برابر اصل برگه بازجویی
 • کپی برابر اصل شکایت‌نامه بیمار
 • کپی برابر اصل شکایت‌نامه وراث قانونی و برگه انحصار وراثت (در صورت فوت)
 • کپی برابر اصل نظریه کمیسیون پزشکی
 • اصل رأی دادگاه

نکات مهم بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان

 • در صورتی که معالجه و یا اعمال جراحی در مدت اعتبار بیمه‌نامه صورت گرفته باشد، بیماران و ذوی‌الحقوق آنها  حداکثر به مدت 4 سال از تاریخ انقضای بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان قادر به اقامه دعوا علیه پزشک و پیراپزشک مقصر می‌باشند و کلیه دعاوی در این مدت تحت پوشش این بیمه‌نامه است. (در صورت توافق بیمه‌گر و بیمه‌گذار این مدت تا 6 سال قابل افزایش است)
 • در بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان تعهد بیمه‌گر برای جبران‌ غرامت‌ مسئولیت‌ مدنی‌ حرفه‌ای بیمه‌گذار بر اساس‌ حداكثر سقف‌ مندرج‌ در بیمه‌نامه‌ است‌.
 • به دلیل ارتباط مستقیم بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان با قوانین جاری کشور (خصوصا قانون دیات) حدود پوشش بیمه‌ای بیمه‌نامه باید متناسب با قوانین مربوطه باشد.
 • علاوه بر پرداخت دیه به زیان‌دیده، بیمه‌گر متعهد به پرداخت هزینه دادرسی تا سقف تعهد مندرج در بیمه‌نامه برای هر بیمار نیز می‌باشد.
 • در صورتی که پزشک و یا پیراپزشک از طریق مراجع قانونی به پرداخت دیه محکوم شود. تعهد بیمه‌گر محدود به پرداخت معادل ریالی ارزان‌ترین نوع دیه از انواع اجراشده آن در قانون دیات است.
 • پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان فقط در محدوده جغرافیایی کشور ایران است و خارج از آن پوششی ندارد.
 • دستیاران پزشک، پرستاران و… که به دستور پزشک اقدام به مداوای بیماران می‌کنند، تحت پوشش بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان قرار می‌گیرند.
 • مدت اعتبار بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان یک سال است و پس از آن در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.
 • درصورتی‌که پزشک یا پیراپزشک تمایل به تهیه بیمه‌نامه کوتاه‌مدت داشته باشد می‌تواند بر اساس نرخ حق بیمه کوتاه‌مدت، ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه آن را خریداری نماید.
 • (کارشناس صدور و استعلام رایگان 09124646974 حسین نعمت پور کد 45007 بیمه سامان)

جدول زیر زمان و حق‌بیمه کوتاه‌مدت بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان را نشان می‌دهد:

جدول بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان تصاویر بیشتر / قیمت
چرا باید خود را بیمه عمر و غیره کنیم؟
درباره ملک :

شفاف‌سازی و آگاهی درباره بیمه عمر

چرا باید خود را بیمه عمر کنیم؟ ( کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974 حسین نعمت پور )

احتمالا برای یک‌بار هم که شده به دوران بازنشستگی و پیری خود فکر کرده‌اید. فکر کردن به این دوران بدون داشتن پشتوانه مالی نگران‌کننده است. بحران مالی مربوط به درمان، گذران زندگی روزمره، از دست دادن نزدیکان، تصویر خوشایندی از آن دوره برای ما می‌سازد. اما بیمه عمر همان‌طور که از نامش پیداست، هم در طول زندگی و هم پس از پایان حیات، با خدمات خود از اشخاص حمایت می‌کند.

بیمه عمر، بیمه، درمان، متوفی، درامد، پس انداز، پیری، بیماری، بیمه گذار، بیمه گر، سرطان، دیالیز، شرکت بیمه، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد، وراثت،ارث،قانون ارث،فوت،توان مالی، حق بیمه
حتماً تاکنون نام بیمه عمر به گوشتان خورده است. این نوع بیمه به‌رغم مزایای فوق‌العاده‌ای که دارد در مقایسه با سایر بیمه‌ها، با استقبال کمتری مواجه شده است. بیمه عمر در کشورهای پیشرفته سهم چشمگیری را در بازار بیمه به خود اختصاص داده است مثلاً در کشور ژاپن 36% مردم تحت پوشش بیمه عمر قرار دارند در حالی‌ که این میزان در میان مردم ایران به نصف این عدد می‌رسد. یکی از علل نرخ پایین بیمه عمر در ایران می‌تواند اطلاع‌رسانی ضعیف باشد که تاکنون میل و رغبتی را در مردم به وجود نیاورده است. به همین منظور و به جهت شفاف‌سازی و آگاهی مردم در رابطه با بیمه عمر با محمدتقی رئیس بابایی مدیر کارگزاری بیمه گفت‌وگو کرده‌ایم:

بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد؟

ماهیت بیمه عمر، پس‌انداز است؛ به این معنا که اشخاص می‌توانند بخشی از درآمد غیرضروری ماهانه خود را به بیمه‌های عمر اختصاص داده و شرکت‌های بیمه با سرمایه‌گذاری، در پایان مدت بیمه این مبالغ را به‌صورت یکجا و یا مستمری در اختیار بیمه‌گذار قرار می‌دهند.

بیمه عمر چند پوشش بیمه‌ای را شامل می‌شود و شرکت بیمه موظف است در شرایطی مانند فوت، نقص عضو، از کارافتادگی و بیماری‌های خاص مبلغی را به‌ اندازه سرمایه شخص بیمه‌گذار و سود حاصل از آن، به‌ عنوان پوشش بیمه‌ای پرداخت کند تا مشکلات مالی به وجود آمده را پوشش دهد.

از مزایای دیگر بیمه عمر می‌توان به دریافت اندوخته اشاره کرد. به‌گونه‌ای که بخشی از مبالغ حق بیمه‌ بیمه‌گذار، تحت عنوان پس‌انداز محاسبه‌ می‌شود که معمولاً بهترین نوع قرارداد از نظر سرمایه‌ای، بیمه عمر درازمدت است.

آیا افراد بیمار می‌توانند تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرند؟
خیر. ماقبل از ایجاد قرارداد از افراد آزمایش دریافت می‌کنیم. اگر افراد بیماری خاصی همچون سرطان، دیالیز و ام‌اس داشته باشند، معمولاً شرکت‌های بیمه این افراد را تحت پوشش بیمه قرار نمی‌دهند و یا در صورت پذیرش بیمه، خسارات ناشی از آن بیماری را نمی‌پذیرد. مثلاً اگر فردی بیماری قلبی داشته باشد، ممکن است چنین فردی استثناً تحت پوشش بیمه عمر قرار بگیرد اما در قرارداد قید می‌شود که در صورت فوت بیمه‌شده در اثر بیماری قلبی، شرکت بیمه تعهدی ندارد.

در بیمه‌نامه‌های عمر بخشی تحت عنوان ذی‌نفع وجود دارد که از بیمه گذار سوال می کند که در صورت فوت، شرکت بیمه پوشش بیمه‌ای متوفی را به چه کسی پرداخت کند. بیمه‌گذار در حین قرارداد می‌تواند فرد ثابت یا افراد متعدد با درصدهای مشخصی را تعیین کندآیا افراد معتاد از پوشش بیمه عمر محروم می‌شوند؟
بله. اصولاً اعتیاد مانع بزرگی بر سر راه شرکت‌های بیمه برای صدور بیمه‌نامه است و هنوز پوشش بیمه‌ای برای این افراد در نظر گرفته نشده است. البته به‌ تازگی در حوزه درمان، «ترک اعتیاد» تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد و همه بیمه‌شدگانی که دفترچه بیمه از هریک از سازمان‌های بیمه‌گر دارند، می‌توانند از خدمات درمان اعتیاد بهره‌مند شوند.

هزینه آزمایش بیمه عمر به عهده بیمه‌گذار است یا بیمه‌گر؟

هزینه آزمایش بستگی به جواب آن دارد. اگر جواب آزمایش مثبت باشد و بیمه‌گذار بیماری خاصی نداشته باشد، هزینه آزمایش به عهده شرکت بیمه خواهد بود؛ در غیر این صورت هزینه‌ بر عهده بیمه‌گذار است.

آیا بیمه عمر قابل‌انتقال است؟

خیر. بیمه‌ عمر قابلیت واگذاری به غیر را ندارد زیرا بیمه‌نامه عمر بنا به خصوصیت فردی، جسمی، سنی و حتی شغلی افراد صادر می‌شود.

آیا بیمه عمر قابل وراثت است؟

در بیمه‌نامه‌های عمر بخشی تحت عنوان ذی‌نفع وجود دارد که از بیمه گذار سوال می کند که در صورت فوت، شرکت بیمه پوشش بیمه‌ای متوفی را به چه کسی پرداخت کند
بیمه‌گذار در حین قرارداد می‌تواند فرد ثابت یا افراد متعدد با درصدهای مشخصی را تعیین کند. مؤلفه دیگری در رابطه با وراثت بیمه عمر، طبق قانون ارث است؛ به این صورت که ممکن است بیمه‌گذار فردی را مشخص نکند و بگویید بعد از فوت بر اساس قانون ارث، سرمایه بیمه‌نامه بین وراث تقسیم شود.

اگر شخصی که دارای بیمه عمر است، اقدام به خودکشی کند، شرکت بیمه چه تعهدی دارد؟

به‌صورت کلی خودکشی یکی از موارد استثنا در بیمه‌های عمر و پس‌انداز است که تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد اما گاهاً شرکت‌های بیمه بعد از گذشت 3 سال از بیمه‌نامه عمر، خودکشی را تحت پوشش قرار می‌دهند.

آیا مبلغ حق بیمه عمر مشخص است یا افراد می‌توانند بنا به توان مالی خود مبلغ آن را مشخص کنند؟

قبلاً حق بیمه رقم مشخصی داشت اما در حال حاضر حق بیمه بر اساس توان مالی افراد و پوشش بیمه بر اساس پرداختی بیمه‌گذار مشخص می‌شود؛ البته شرکت‌های بیمه پایه‌ای را در نظر می‌گیرند که مثلاً حق بیمه از پوشش سالانه 100 هزار تومان کمتر نباشد اما عموماً محدودیتی بابت حق بیمه نداریم و افراد را ملزم به پرداخت حق بیمه مشخصی نمی‌کنیم. ( کارشناس صدور و مشاوره رایگان 09124646974 حسین نعمت پور ) تصاویر بیشتر / قیمت
صدور بیمه های باربری واردات - صادرات سامان
درباره ملک :

یمه های باربری واردات - صادرات

از سال 1982 به بعد شرایط بیمه نامه در سه کلوز A,B,C که اصولاً به نفع بیمه گذاران میباشد تعریف شده است.
تقسیم بندی بر مبنای نوع پوشش بیمه‌ای به این صورت می‌باشد:
بیمه با شرایط تمام خطر(All Risks )
بیمه با شرایط B
بیمه با شرایط C
بیمه با شرایط خسارت کلی (Total Loss)
معرفی

خطرات تحت پوشش کلوز C
این کلوز بجز بند های 4 ، 5 ، 6 ، 7 موارد استثنائات، خساراتی را که منطقاً مرتبط با یکی از موارد ذیل باشد تحت پوشش قرار می دهد:

 1. آتش سوزی یا انفجار
 2. بگل نشستن و زمینگیر شدن ، برخورد باکف دریا ، غرق شدن ، یا واژگون شدن کشتی یا شناور
 3. واژگون شدن یا از خط خارج شدن وسیله حمل و نقل زمینی
 4. تصادم یا برخورد کشتی ، شناور یا هر وسیله حمل دیگر با هر جسم خارجی بغیر از آب
 5. تخلیه کالا در بندر اضطراری
 6. فدا کردن کالا در جریان خسارت عمومی
 7. به دریا انداختن کالا جهت سبک سازی کشتی

خطرات تحت پوشش کلوز B
این کلوز بجز بند های 4 ، 5 ، 6 ، 7 موارد استثنائات، خساراتی که منطقاً مرتبط با یکی از موارد ذیل باشد تحت پوشش قرار می دهد:

 1. تمام خطرات تحت پوشش کلوز C
 2. تلف یا آسیب وارده به کالای مورد بیمه که علت آن یکی از موارد ذیل باشد :

2-1) فدا کردن کالا در جریان خسارت عمومی
2-2)به دریا انداختن کالا جهت سبک سازی کشتی یا به دریا افتادن کالا از روی عرشه کشتی
2-3)ورود آب دریا ، دریاچه یا رودخانه به کشتی ، شناور ، محفظه کالا ، کانتینر ، لیفت وان یا محل انبار .
3)زلزله - آتشفشان یا صاعقه
4) تلف شدن کلی هربسته درکشتی یاشناور و یا تلف کلی هر بسته

لازم به ذکر است هم اکنون علاوه بر خطرات مندرج در فوق، خطرات:

 • عدم تحویل یک بسته کامل کالا
 • دزدی
 • قلاب زدگی
 • آبدیدگی
 • روغن زدگی
 • شکست و ریزش
 • خسارات ناشی از کالاهای مجاور

نیز تحت پوشش قرار می‏گیرد.

خطرات تحت پوشش کلوز A
بیمه باربری با کلوز A کاملترین نوع بیمه حمل و نقل است و بیشتر برای کالاهای حساس و آسیب پذیر مورد استفاده قرار می‌گیرد .این بیمه کلیه خطرات به جزء بند های 4 ، 5 ، 6 ، 7، را که موجب زیان و یا آسیب به مورد بیمه میگردد، تحت پوشش قرار می دهد ."

مشخصات

موارد خارج از پوشش بیمه های باربری واردات - صادرات

این بیمه به هیچ وجه شامل خطرات زیر نمی گردد:

1) تلف، آسیب یا هزینه ناشی از سوء عمل ارادی بیمه گذار

2) نشت و ریزش عادی، کسری عادی وزن یا حجم و یا فرسودگی و پوسیدگی عادی مورد بیمه

3) تلف ، آسیب یا هزینه ناشی از کافی نبودن یا نا مناسب بودن بسته بندی یا آماده سازی مورد بیمه برای حمل ((بسته بندی )) مندرج در این بند(4-3) شامل بارچینی در کانتینر و لیفت وان نیز می گردد، به شرط اینکه چنین عملی قبل از شروع بیمه کالا یا بوسیله بیمه گذار یا کارکنان وی انجام شده باشد.

4) تلف، آسیب یا هزینه ناشی از عیب ذاتی یا ماهیت مورد بیمه.

5) تلف، آسیب یا هزینه ای که علت اساسی آن تأخیر باشد، حتی اگر این تأخیر ناشی از خطرات بیمه شده باشد.

6) تلف، آسیب یا هزینه ناشی از ورشکستگی یا اعسار مالکان، مدیران، اجاره کنندگان یا گردانندگان کشتی یا قصور در انجام تعهدات مالی از طرف یکی از آنها .

7) آسیب عمدی یا تخریب عمدی کالای مورد بیمه یاقسمتی ازآن توأم باسوءنیت از طرف هرکس (فقط در کلوز A تحت پوشش می باشد).

8) تلف، آسیب یا هزینه ناشی از کاربرد هر نوع سلاح جنگی که با انرژی اتمی یا شکست و یا ترکیب هسته ای یا واکنش مشابه دیگر یا نیرو یا ماده رادیواکتیو کار کند.

9) استثناء مربوط به عدم قابلیت دریا نوردی و نامناسب بودن کشتی برای دریانوردی .

10) این بیمه به هیچ وجه زیان، آسیب یا هزینه ناشی از موارد زیر را پوشش نمی دهد:

10-1)عدم قابلیت دریانوردی کشتی یا کرجی

10-2) نامناسب بودن کشتی، کرجی، وسیله حمل، کانتینر یا لیفت وان جهت حمل سالم مورد بیمه، مشروط بر اینکه بیمه‌گذار یا کارکنان وی از چنین عدم قابلیت دریانوردی یا نامناسب بودن در زمان بارگیری کالای مورد بیمه در وسایط مذکور اطلاع داشته باشند.

11) استثناء خطر جنگ

از بین رفتن، آسیب دیدگی یا هزینه های ناشی از عوامل زیر به هیچ وجه تحت پوشش این بیمه نیست:

11-1) جنگ، جنگ داخلی، انقلاب، شورش، قیام و یا زد وخوردهای داخلی ناشی از این امور یا هر گونه عمل خصمانه توسط یا بر علیه یکی از دو قدرت متخاصم

11-2) توقیف، ضبط، مصادره، تصرف یا اثرات ناشی از این امور (به استثناء دزدی دریایی) یا اثرات ناشی از اقدام به شروع آنها.

11-3) مین، اژدر و بمبهای متروکه یا سایر سلاحهای جنگی به جا مانده و متروکه

12) استثناء خطر اعتصابات

این بیمه به هیچ وجه تلف، آسیب یا هزینه ناشی از موارد زیر را پوشش نمی دهد :

12-1)عمل اعتصاب کنندگان، جلوگیری ازورود کارگران یا عمل اشخاصی که در درگیریهای کارگری، آشوبها یااغتشاشات داخلی شرکت می کنند.

12-2) اعتصاب، تعطیل محل کار، درگیریهای کارگری، آشوبها و یا اغتشاشات داخلی

12-2) عمل هر تروریسم یا هر شخصی با انگیزه سیاسی

تصاویر بیشتر / قیمت
صدور بیمه باربری داخلی سامان
درباره ملک :
بیمه باربری داخلی

بیمه باربری داخلی

در بیمه های باربری داخلی، مبدأ و مقصد در داخل کشور ایران می باشد.
معرفی

بیمه نامه های باربری داخلی را می توان به چند شکل صادر نمود:

الف) بیمه نامه های عمومی : در این قرارداد شرایط اصلی بیمه و رئوس کلی حقوقی و تعهدات طرفین مانند خطرات تحت پوشش، شیوه حمل معین می‏شود و با یک سرمایه بیمه‏ای معین ومشخص موافقت می‌گرددکه شامل حمل‌های متعددی می باشد و به همین دلیل، قرارداد تا زمانی که سرمایه توافق شده از طریق حمل های متعدد به پایان رسد دارای اعتبار می باشد.

یکی از منافع این نوع قراردادها و بیمه نامه ها در این است که برای حملهای مختلف نیاز به مراجعه بیمه گذار و صدور بیمه نامه از طرف بیمه گر نبوده و باعث کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت می شود .

ب) بیمه نامه با پوشش باز : یکی از محدودیتهائی که در روش بیمه نامه با شرایط عمومی وجود داشت این بود که بیمه گذار در ابتدا صدور بیمه‌نامه صدرصد حق بیمه یا درصد بالائی از حق بیمه را پرداخت می نمود .لذا این مشکل سبب شد که روش بیمه نامه با پوشش باز ارائه شود.

در بیمه نامه با پوشش باز با توافقی که بین ما و بیمه گذار انجام می‏شود هر یک هفته گواهی بیمه ازسوی بیمه سامان صادر می‌شود و حق بیمه متناسب با سرمایه های حمل شده از سوی بیمه گذار پرداخت می گردد. در واقع کلیه دفعات حمل کالا تحت پوشش قرار دارد و نیازی نیست که برای هر حمل پوشش جداگانه‌ای درخواست گردد. در ضمن چون مدت قرارداد معمولاً یکسال است، مذاکره و توافق مجدد در مورد آن ضروری نمی باشد.

ج ) بیمه نامه های ساده: بیمه نامه ای است که برای حمل کالای معینی صادر می شود و در آن مشخصات مورد بیمه طبق فرم پیشنهاد باربری در آن قید می گردد. لازمه صدور بیمه نامه های ساده حمل و نقل کالا این است که شما قبلاً از وضعیت مورد بیمه و چگونگی حمل آن اطلاع داشته و این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

مشخصات

خطرات تحت پوشش بیمه های باربری داخلی

خطرات تحت پوشش در بیمه های باربری داخلی به دو دسته اصلی و اضافی تقسیم می شوند.

الف ) خطرات اصلی :

خطرات که معمولاً در بیمه های داخلی تحت پوشش بیمه ای در می آید، مثل خطر آتش سوزی، حادثه وسیله نقلیه که منظور از حادثه وسیله نقلیه، تصادف وسیله نقلیه، پرت شدن وسیله نقلیه و واژگون شدن وسیله نقلیه می باشد. حدود 70% خسارت های ایجاد شده در حوادث جاده معمولاً ناشی از این خطرات می باشد .

ب) خطرات اضافی :

در حمل و نقل خطرات دیگری نیز وجود دارد که محمولات را تهدید می نماید، مانند :

1) پرت شدن محموله از روی وسیله نقلیه

2) برخورد جسم خارجی با محموله بیمه شده و بالعکس

3) خسارات ناشی از بارگیری و تخلیه

4) سرقت کلی محموله

تصاویر بیشتر / قیمت
صدور بیمه تجهیزات الکترونیک سامان در شهریار
درباره ملک :

بیمه تجهیزات الکترونیک بیمه سامان

بیمه سامان جزء اولین شرکتهای بیمه ای بوده که بصورت خاص و جامع بیمه تجهیزات الکترونیک را در بازار عرضه کرده است. نوع عرضه، خدمات پس از فروش و پوشش هایی که بیمه سامان در قالب تجهیزات الکترونیک ارائه می‌دهد، از کامل‌ترین پوشش‌های بیمه‌ای برای موبایل، تبلت و لپتاپ در کشور است.
تفاوت خدمات نه تنها در میزان سقف تعـهدات و نوع پوشـش‌های بیمه سامان وجود دارد، بلـکه ما بصورت تخصصی بر روی این محصول تحقیق و سرمایه‌گذاری کرده‌ و گام‌های بزرگی در جلب رضایت مشتریان که مهمترین اساس فعالیت بیمه کالای دیجیتال سامان است را برداشته‌ایم. کیفیت و سرعت خدمات بیمه سامان در پرداخت خسارت و ارتباط با مشتریان، بزرگ‌ترین مزیت محصول بیمه سامان در کشور است.
معرفی

بیمه تجهیرات الکترونیک ( گوشی همراه ، تبلت و لپ تاپ ) شرکت بیمه سامـان

پوشش های خدمات عبارتند از :
1. شکستگی بر اثر ضربه
2. آبخوردگی و نفوذ مایعات
3. نوسانات ولتاژ برق
4. در صورت ثبت مشخصات در سایت و تائید آن : سرقت با شکست حرز

شرایط بهره مندی و استفاده از خدمات بیمه تجهیزات الکترونیک سامان به شرح زیر است:
• مدت زمان پوشش بیمه نامه یکسال خورشیدی از زمان صدور آن است.
• جهت بهره مندی از پوشش کامل ( مورد 4 ) و همچنین فرانشیز 35 درصد ( و در مورد بیمه نقره ای 65 درصد ) ، ورود و ثبت اطلاعات کامل درخواست شده در سایت و دریافت " تائیدیه پرداخت و مدارک بیمه نامه " الزامی است.
• جهت بهره مندی از حداکثر پوشش خسارت ، تسویه حساب کامل بیمه نامه و ورود صحیح ارزش دستگاه زمان صدور آن الزامی است. در غیر اینصورت به نسبت اختلاف قیمت دستگاه با ارزش ثبت شده ، از خسارت پرداختی کسر خواهد شد.
• در زمان وقوع خسارت و تحویل دستگاه به مرکز خدمات ، ارائه بیمه نامه به همراه کارتن دستگاه و لوازم آن الزامی است. در غیر اینصورت هزینه تعمیرات طبق تعرفه مصوب اتحادیه های مربوطه و فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
• آثار ناشی از بازکردن دستگاه، دستکاری قطعات، تعمیر، ارتقاء و تغییر در قطعات و مشخصات دستگاه توسط مراکز و یا کارشناسان غیر از مرکز خدمات پارس رسانه، استفاده در محیط‌های آلوده و پر گرد و غبار، بکارگیری آداپتورهای متفرقه، موجب ابطال بیمه نامه دستگاه مورد نظر خواهد شد و هزینه‌های آن طبق تعرفه مصوب اتحادیه‌های مربوطه و فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
• اشکالات نرم افزاری، سیستم عامل و هرگونه عملیات و تغییرات نرم افزاری شامل ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابی و کپی اطلاعات، عملیات روت کردن ( root ، نصب و یا تغییر سیستم عامل و رام‌های اصلی به غیر رسمی، عمل قفلگشایی بر روی راه اندازی ها (Unlock-Bootloader )، بکارگیری نرم افزارهای کاربردی غیر رسمی و یا آلودگی به ویروس، به دلیل اینکه موجب کاهش ضریب ایمنی دستگاه و افزایش امکان Brick شدن و از کارافتادن دستگاه می گردد، همچنین هر گونه صدمه مانند شکستگی صفحه نمایش و قاب پشت آن و یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال و تحویل توسط پست، پیک، شرکت های حمل و نقل و... پدید آید، موجب ابطال بیمه نامه خواهد شد و هزینه‌های آن طبق تعرفه مصوب اتحادیه های مربوطه و فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
• مخدوش بودن بیمه نامه، شماره سریال و یا برچسب هولوگرام و سایر برچسب های دستگاه و بیمه، موجب ابطال بیمه نامه خواهد شد.
• لوازم جانبی و مصرفی ( باتری، شارژر، کابل‌ها، سوکت و پورت‌ها ) تحت پوشش این بیمه‌نامه نیست.
• هزینه حمل دستگاه برای استفاده از خدمات بر عهده مشتری است.
• در شرایط خسارت تحت پوشش بیمه نامه ، پارس رسانه فقط یکبار خسارت وارده را در طول مدت بیمه نامه، برابر ارزش روز دستگاه و حداکثر تا میزان مبلغ مندرج در فاکتور خرید و همچنین بیمه نامه ؛ پس از کسر فرانـشیز و استهلاک از طریق تعمیر دستگاه، تعــویض آن یا پرداخت نقدی جبران خواهد کرد.
• در صورت بروز حادثه ، دستگاه خسارت دیده تا حد امکان تعمیر خواهد شد و مرجع تشخیص دهنده تعمیر، تعویـض جزئی و تعویـض کـلی مرکز خدمات پارس رسانه و شرکت بیمه سامان است.
• در شرایط بروز حادثه حداقل زمان ارائه خدمات (تعمیر یا تعویض) و یا جبران خسارت حداقل 10 روز کاری است.
• در صورت تعویض کلی دستگاه ، کارت ضمانت و بیمه نامه دستگاه معیوب باطل و با درخواست مشتری با پرداخت هزینه مصوب شرکت ، بیمه نامه جدید برای دستگاه صادر می گردد.
• جهت بهره مندی از پوشش " نوسانات ولتاژ برق " پوشش گارانتی و همچنین زمان وقوع خسارت، ارائه تایید از شرکت گارانتی الزامی است.

در صورت عدم ورود و ثبت اطلاعات کامل درخواست شده در سایت و عدم دریافت " کد تائید شده رهگیری بیمه "، در صورت بروز خسارت، فرانشیز طبق جدول خسارت کلی و 60% فرانشیز محاسبه خواهد شد.

تصاویر بیشتر / قیمت
کانال اجاره روزانه باغ ویلا پیج اینستاگرام اجاره روزانه باغ